UČFT ve spolupráci s FAČR pořádá workshop s názvem Herní koncepce výchovy hráčů v FC Sevilla, který proběhne v pondělí 28.8.2023 od 15:30 hodin v presscentru Fotbalové asociace ČR na adrese Diskařská 2431/4, Břevnov, 16900 Praha 6. Kapacita workshopu je 70 míst, přihlašování je možné do pátku 25.8.2023. Absolvováním semináře trenéři obdrží 4 kreditní body do průběžného plánu vzdělávání. 

Na programu workshopu je seznámení se s identitou a kulturou fotbalového prostředí fotbalového klubu FC Sevilla, včetně popisu struktury a organizace klubu. Představeny budou principy a zásady rozvoje hráče v klubové akademii, spolu s podrobnou video analýzou herní koncepce FC Sevilla kategorie U14 a video analýzou metodicko-organizačních forem rozvoje týmu a hráčů na pozicích. 

 

Chceš podpořit www.trenink.comOdebírej kanál YouTube


Hosté workshopu budou Aleš Křeček, trenér reprezentačního týmu U20 a Jiří Žilák, trenér reprezentačního týmu U16. Lektory workshopu budou Verner Lička, Martin Vlk, Dominik Kadlec a Jaroslav Ondra.  

Členové UČFT se přihlašují na stránkách www.ucft.eu přes svůj profil v sekci můj office/kalendář akcí a zvýhodněná cena je 200,- Kč.

Nečlenové UČFT se přihlašují přes odkaz: https://www.ucft.eu/akce/seminare/herni-koncepce-vychovy-hracu-v-fc-sevilla-praha-104 a cena je 500,- Kč

 

TIP REDAKCE