V neděli 22.2.2015 proběhne v Třebíči jednodenní seznamovací kurz, jehož cílem je v praxi ukázat přínosy He-Art programu a jeho odlišnost od "tradičního" způsobu tréninku. Za účast na kurzu trenéři obdrží 4 kredity do kontinuelního kreditního systému vzdělávání.

Trenéři se v roli hráčů seznámí s unikátním způsobem koučování, které umožňuje hráčům více rozvinout jejich originální potenciál, i tvorby her a cvičení, které přirozeně vedou hráče k návykům dle požadavků moderního fotbalu.


Lektory kurzu jsou Jiří Vorlický a Martin Daněk, oba dva jsou spoluautory He-Art programu. Jiří Vorlický je bývalým profesionálním hráčem, hlavním autorem projektu Žijeme hrou, garantem pilíře Koncentrovaná praxe a autorem principů rozvoje na "kruhovém hřišti". Martin Daněk je výkonnovým koučem mladých a vrcholových sportovců, prvním evropským fotbalovým trenérem vyškoleným přímo zakladatelem koučinku, Timem Gallweyem a garant pilíře Koučování.  

Obsah kurzu:
- Úvod do programu
- Základní pilíře programu
- Praktické video ukázky
- Praxe na hřišti: Individuální i skupinové činnosti
- Propojení teorie s prožitou zkušeností
- Diskuze, praktická aplikace

Organizce kurzu:
- Datum: 22.2.2015
- Místo: Třebíč
- Doba trvání: 6h (9:00-15:00)
- Kapacita: 18-24 trenérů
- Co s sebou: Sportovní oblečení, míč
- Cena: 850Kč.

Přihlášky na kurz zasílejte do 6. 2. 2015 na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..