Centrum sportovní a preventivní medicíny AGEL Sport Clinic, ve spolupráci s UČFT a TMÚ FAČR, organizují vzdělávací seminář, který se bude zabývat využitím výsledků vyšetření centra sportovní medicíny v komplexní péči o zdraví a výkonnost fotbalistů. 
 
Účast na semináři je doporučena pro fotbalové trenéry s trenérskou licencí UEFA PRO, UEFA A licence, Trenér mládeže UEFA A a Kondiční trenéry. Za účast na semináři je možné získat 4 kreditní body do systému kreditního doškolování trenérů FAČR.
 
Lektory semináře jsou Doc. MUDr. Pavel Stejskal CSc., Mgr. David Lisický a Mgr. Radim Šlachta Ph.D. Místem konání semináře je AGEL Sport Clinic, na adrese Mathonova 291/1, 796 04 Prostějov. Vstupné je stanoveno ve výši 200,- Kč pro členy UČFT a 400,- Kč pro nečleny UČFT. 
 
Seminář proběhne v pátek 22. 5. 2015 od 15:00 hodin.
 
Program semináře:
 
15:00 - 15:10 
- prezence účastníků
15:10 – 17:10
- možnosti využití moderní metodiky variability srdeční frekvence v tréninku (Stejskal)
- komplexní využití výsledků zátěžového vyšetření v tréninku (Stejskal)
- využití dynamometrické plošiny k diagnostice síly, rychlosti a stability (Šlachta, Lisický)
- kinesiologický rozbor a převedení jeho výsledků do tréninkového procesu (Lisický)
17:10 – 18:50
- praktická ukázka všech popsaných procedur 
– skupiny po 10 na 3 stanovištích (zátěžová laboratoř, fyzioterapie, podologie, dynamografická plošina) (Stejskal, Lisický, Šlachta)
- 19:00 – 20:00 
- "Kulatý stůl" (Stejskal, Lisický, Šlachta) 
 
Vyplněné přihlášky posílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.