NOVÝ ROK   Nevím zda stále na silvestrovskou půlnoc čekáte nebo půlnoc už odbila a rok s číslovkou 2016 nenávratně zmizel v propadlišti času. Každopádně jsme všichni na začátku roku 2017, ve kterém budeme muset řešit celou řadu problémů a pravděpodobně nebudou to jenom ty sportovní. 
 
Portál www.trenink.com přinesl tento rok celou řadu novinek, především jsme rozšířili 3D animace cvičení, YouTube kanál a Facebook našich stránek. Stejně jako minulý rok, chystá pro své čtenáře v roce 2017 několik novinek. Určitě se máte na co těšit. 
 
Doufám, že všichni naši čtenáři najdou v příštím roce na našich stránkách především inspiraci pro svoji další nelehkou trenérskou práci, která se ne vždy dostane takové docenění, jaké by si zasloužila. Jako bonus jsme pro naše čtenáře na konec roku připravili článek TOP 10 nejúspěšnějších video cvičení za rok 2016.
 
Pokud máte chuť a chcete se podílet na rozvoji portálu fotbalových trenérů, tak se k nám přidejte. Stejně tak budeme rádi, pokud nás odměníte a splníte nám naše přání, která jsme si napsali k Ježíškovi.
 
Ať už jsou vaše očekávaní jakákoliv, přeji jménem celé redakce štastný nový rok 2017 a doufáme, že nám v přístím roce zůstanete věrni.
 
 TIP REDAKCE